O nás

   Jmenuji se Eva Chudobová. Pocházím ze severu Moravy. Vždycky mě zajímalo a bavilo studium jazyků, a tato záliba se mi také stala nejen povoláním, ale i celoživotní zábavou a výzvou. Jako druhý obor jsem v rámci pedagogického studia vystudovala matematiku. Studium jsem absolvovala na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

   Po ukončení studia jsem pracovala několik let jako učitelka v základní škole, a to jak na prvním, tak druhém stupni. Po několika letech jsem nastoupila jako civilní pracovník do AČR, kde jsem pracovala nejdříve jako lektorka, později jako tester anglického jazyka v Ústavu jazykové přípravy AČR. Toto zaměstnání mi poskytlo velmi kvalitní dovzdělání nejen v pedagogických disciplínách, ale i v jazyce samotném. Absolvovala jsem několik kurzů pod záštitou Britské rady a NATO nejen v České republice, ale i ve Slovinsku, Velké Británii a USA. V roce 2006 jsem se přestěhovala do Nové Paky, provdala jsem se a, jak to tak bývá, narodila se nám Anička. Od roku 2009 bydlíme na Pecce.

   V novém bydlišti se soukromě věnuji výuce angličtiny. Angličtinu učím na všech úrovních, od začátečníků až po CAE. Před několika lety jsem také začala pracovat ve školkách a později ve školách – v 1.a 2. třídách, kde vyučuji angličtinu v kroužcích.  A tehdy jsem zjistila, jak strašně mě práce s dětmi baví, jakou radost mi působí, když vidím, že i děti se baví, a že pár střípků se jim uchová v paměti. Od tohoto zjištění ještě vedla dlouhá cesta k přesvědčení, že bych byla schopná děti něčemu naučit, a to tak, že si tak úplně nevšimnou, že se vlastně učí. Začala jsem číst knihy zaměřené na jiné přístupy k dětem a výchově, studuji Montessori pedagogiku a navštěvuji kurz  téhož zaměření, a v tomto trendu hodlám pokračovat. Vhled do pedagogiky a filozofie Marie Montessori mne do té míry uchvátil, bych považovala za nesolidní ke svému dítěti, kdybych mu tento způsob vzdělávání odepřela. Odtud pramení má touha a úsilí o zavedení domácího vyučování.

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.


Kontakt

Mgr. Eva Chudobová

Pecka 403
Pecka
50782


775735449